Papírový ručník HYGOFLEXI, v roli MAXI 90, 2 vrstvy, bílý, 1 x 6 rolí

Kód: 952
Neohodnoceno
Značka: Hygoflexi
399 Kč
Skladem v Benátkách nad Jizerou (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.6.2025

Kvalitní 2 vrstvá celulóza počet nabízí až 405 útržků, o délka 22 cm, gramáž 2x16g

Detailní informace

Doprava ZDARMA při nákupu nad 4000 Kč
Doprava zdarma
Při nákupu nad 4000 Kč
Přes 5200 výdejních míst
Přes 5200 výdejních míst
Po celé ČR
Odměny
Odměny
Za návštěvu prodejen
Logistické zázemí
Sklady v ČR
Vlastní 3 logistická centra

Detailní popis produktu

Papírový ručník HYGOFLEXI v roli MAXI je ideální volbou pro firmy a veřejné prostory, které potřebují efektivní a hospodárné řešení pro údržbu čistoty.

Tento kvalitní bílý ručník nabízí dvě vrstvy pro lepší savost a vyšší pevnost.

S praktickým balením 1 x 6 rolí je zajištěna dlouhá výdrž a ekonomičnost použití. Díky větší roli MAXI je snížena frekvence výměny, což šetří čas a zvyšuje efektivitu. Perfektní pro použití ve veřejných toaletách, kancelářích či výrobních prostorech.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírové ručníky a kuchyňské utěrky v roli
Hmotnost: 3 kg
EAN: 8594166163157

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Hygoflexi je produktová řada značky Hygotrend, zaměřená na vysoce kvalitní papírové hygienické potřeby určené pro profesionální použití v různých provozech. Tato řada zahrnuje široký sortiment toaletních papírů, papírových ručníků a dalších hygienických produktů, které jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky na hygienu, efektivitu a komfort

Klíčové produkty řady Hygoflexi

  • Toaletní papíry Jumbo: Dvouvrstvé toaletní papíry z čisté celulózy, dostupné v různých rozměrech (např. 23 cm, 27 cm) a délkách (160 m, 240 m), vhodné pro místa s vysokou frekvencí návštěv.

  • Papírové ručníky v roli: Dvouvrstvé bílé ručníky z celulózy, například model MAXI 90, s vysokou absorpční schopností a pevností, ideální pro různé typy provozů.

  • Skládané papírové ručníky: Jednovrstvé bílé skládané ručníky typu ZZ, vyrobené z kvalitní celulózy, vhodné pro běžné použití v umývárnách a toaletách.


Výhody produktů Hygoflexi

  • Kvalitní materiály: Produkty jsou vyrobeny z čisté celulózy, což zajišťuje vysokou savost a pevnost.

  • Ekonomické balení: Velkoobjemová balení jsou navržena pro efektivní spotřebu a snížení frekvence doplňování.

  • Univerzální použití: Vhodné pro široké spektrum provozů, včetně zdravotnických zařízení, gastronomických provozů, škol a kanceláří.

Výrobní společnost : Hygotrend, s.r.o.
Adresa : Kbel 200, 294 71 Benátky nad Jizerou, Česká republika
E-mail : hygotrend@hygotrend.com