B2B marketingová spolupráce

V Egermark věříme, že zákazník by za každý nákup v prodejně měl být odměněn. Velké množství prodejen, ale na odměny nemá kapacity, proto byl 1.března 2020 spuštěn Věrnostní program Egermark, který zákazníky odměňuje za každý nákup. Program funguje na jednoduchém principu 1+1=dárek.  Zákazník nakoupí ve vaší provozovně dále v  e-shopu Egermark a poté si  vybere dárek, který posílá internetový obchod poštou společně s nákupem. 

 

 Jak to funguje?

  Poskytnete u vás plochu pro vystavení QR kódu

  Přes QR si u nás zákazník vybere odměnu

     Odměnu ZDARMA vložíme zákazníkovi k nákupu

 

Co vám to přinese?

 Více nových zákazníků

 Loajalitu současných zákazníků

 Zobchodování volných ploch na vaší prodejně

 Bezplatný marketingový nástroj

 

Proč to děláme?

Egermark je distributor produktů na úklid a hygienu, který poskytuje firemním zákazníkům  bezplatnou marketingovou podporu prostřednictvím tohoto Věrnostního programu. Hlavním motivem programu je zlepšit místo prodeje pro koncového spotřebitele a dále být blíže provozovnám, které sortiment na úklid a hygienu nakupují.

 

Mapa pokrytí

Již z více jak 150 filiálek mohou zákazníci skenovat QR kódy Egermark a vybírat si odměny. V seznamu partnerských filiálek najedete obchodní centra, potraviny, lékárny, polikliniky, nemocnice, bazény a mnoho dalších.

 

Reference

S věrnostním programem Egermark se dále můžete setkat na produktu PIŠMAŽ, který odměňuje zaměstnance a obchodní partnery Sazka a.s. Na produktu je uveden QR kód prostřednictvím, kterého si mohou zaměstnanci vyzvednout odměnu za pravidelné používání produktu. Na prodejních místech Sazky se PIŠMAŽ pravidelně používá k přepisování venkovních polepů jackpotu loterií Eurojackpot a Sportka

 

Mediální podpora

Reklamní stojany Egermark jsou strategicky umístěné tak, aby docházelo k oslovení aktivních spotřebitelů v místě prodeje na území celé České republiky. Outdoor kampaň jednotného brandu Egermark zasáhne během každého měsíce jeden milion spotřebitelů, které si mohou najít cestu i do vaší provozovny. 

 

Podpora vašeho podnikání

Registrujte vaše podnikání do Věrnostního programu. Vystavením QR kódu Egermark do vaší provozovny nebo na vaše produkty, začnete bez jakýchkoliv nákladů budovat loajalitu u vašich zákazníků, která Vám může přinést větší tržby z vašeho podnikání.

 

(Foto Freepik.com kredity)