Potřebujete nakoupit hodně dárků, ale máte malý rozpočet

  Egermark - inspirace |

Potřebujete nakoupit hodně dárků, ale máte malý rozpočet? Vašim řešením mohou být věrnostní programy - jsou skvělou příležitostí, jak získat dárek zdarma. Pokud pravidelně nakupujete u některého z obchodů nebo služeb, které věrnostní program nabízí, můžete si tak s trochou úsilí pořídit dárky, které vás nic nebudou stát.

Jaké dárky z věrnostních programů lze získat?

Věrnostní programy nabízejí širokou škálu dárků, od drobností, jako jsou houbičky, rukavice, rtěnky, blahopřání, poznámkové bloky nebo dárkové či slevové poukázky do sauny, SPA či wellness, až po hodnotnější předměty, jako jsou elektronika, oblečení nebo šperky. Konkrétní nabídka se liší podle obchodu nebo služby, ale obecně platí, že čím více u dané společnosti nakupujete, tím hodnotnější dárky můžete získat.

Jak získat dárky z věrnostních programů?

Většina věrnostních programů funguje na principu bodů. Za každý nákup získáte určitý počet bodů, které můžete následně vyměnit za dárky. Bodový systém je nejčastější u obchodů s potravinami, drogerií nebo elektronikou. Nevýhoda bodového systému je, že získáte malé množství dárku za delší dobu, ale patrně utratíte hodně peněz.

Dále můžete narazit na sdílené věrnostní programy v rámci alianční sítě prodejen. Tento typ programu daruje odměny ihned! Programy fungují tak, že prodejna sdílí reklamní kampaň - například e-shopu, který na místo mediálních investic investuje do odměn zákazníků, které přišli z prodejny - kde viděli reklamní  kampaň (děkujeme za návštěvu + odměnu si vyberte na..). Za návštěvu prodejny si můžete vybrat odměnu, kterou Vám e-shop následně přidává do balíčku k Vašemu nákupu.

   

Foto od Egermark.com

 

Jak darovat dárky z věrnostních programů?

Dárky z věrnostních programů můžete darovat svým blízkým příležitostně nebo pravidelně. Pokud chcete darovat dárek k určitému výročí nebo svátku, můžete si vybrat dárek, který je pro obdarovaného vhodný.

Pokud chcete darovat dárek pravidelně, můžete si vybrat dárky, které jsou univerzální a mohou se hodit každému. Například dárkové poukázky do obchodu nebo služby, která je pro obdarovaného zajímavá.

 

Ideální kombinací je vybrat si obchod, který:

  • Svým sortimentem uspokojí vaše běžné potřeby.
  • Má příznivé ceny za prodej produktů či služeb.
  • Má širokou nabídku odměn, kterou neustále rozšiřuje.
  • Odměny si můžete vybírat okamžitě.

S trochou úsilí tak můžete získat dárky z věrnostních programů, které vám  i vašim blízkým udělají radost .