Valentýn - krok za krokem

  Egermark - inspirace |

Valentýn je svátek zamilovaných, který se slaví 14. února. Je to ideální příležitost, jak si užít romantický večer jen s tím, koho máte rádi. Pokud chcete, aby byl váš Valentýn nezapomenutelný, nezapomeňte na vytvoření příjemné atmosféry.

  • Úklid

Před tím, než začnete s dekoracemi, je důležité, aby váš domov byl uklizený a voňavý. Odstraňte nepořádek, vytřete prach a vyvětrejte. Můžete také použít vonné svíčky nebo interiérové deodoranty s vaší oblíbenou vůní.

  • Dekorace

Dekorace jsou důležitým prvkem každé romantické atmosféry. Můžete použít květiny, svíčky, balonky nebo barevné ubrousky a další dekorace, které vám připadají romantické. Pokud chcete, aby byl váš Valentýn trochu netradiční, můžete například uspořádat piknik v obývacím pokoji nebo si vytvořit romantické zákoutí v zahradě.

  • Jídlo a pití

Samozřejmě, že na Valentýna nesmí chybět dobré jídlo a pití. Připravte si romantickou večeři nebo si objednejte jídlo z oblíbeného podniku. Pokud chcete, aby byl váš Valentýn opravdu speciální, můžete se pokusit o vlastní přípravu jídla. Dejte si pozor na vyleštěné talíře a příbory.

  • Hudba

Hudba může vytvořit tu správnou romantickou atmosféru. Pusťte si svou oblíbenou romantickou hudbu nebo si vyberte playlist na Spotify nebo YouTube.

  • Masáž

Masáž je skvělým způsobem, jak si užít romantický večer. Pokud máte chuť, můžete si masírovat navzájem nebo si objednat masáž od profesionála.

Ilustrační foto (freepik.com kredity)

 

Přejeme vám, abyste si svůj Valentýn užili naplno!